З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 14:14

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

В цей складний для країни час хочу висловити слова вдячності всім депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам місцевого самоврядування за наполегливу працю, відданість своїй справі, за вашу допомогу у важкий час. Ваш високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активна громадська позиція дали можливість під час війни приймати та реалізовувати важливі рішення на благо нашої громади.

Окремі слова вдячності ветеранам місцевого самоврядування. Завдяки фундаменту, що ви створили, ми маємо можливість і далі будувати успішну громаду.

В цей святковий день, дозвольте поздоровити вас, побажати міцного здоров’я, великого людського щастя, родинного благополуччя та успіхів на ниві самоврядування в ім’я зміцнення демократичних засад, спокою, стабільності в державі, розквіту рідного краю та добробуту всіх мешканців громади!

Голова сільської ради                                                              О.Г.Мишаглі