Малюнки для воїнів ЗСУ

Дата: 09.12.2022 22:15

Учні закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради свої найщиріші слова вдячності надсилають захисникам нашої України.

Виконані малюнки для наших захисників-це частинка душі кожної дитини, це частинка маленького серця. В малюнках діти відображають свої мрії та побажання військовослужбовцям, які захищають, віддають життя заради нашого світлого майбутнього.

Шановні військовослужбовці! Наші дорогі захисники!

Бажаємо вам якнайшвидшої Перемоги, вірно та гордо стояти на сторожі спокою та блага країни, сміливо та легко відображати всі натиски з боку супротивника, усувати будь-які проблеми та перешкоди на горизонті, зберігати спокій та оптимізм душі, зберігати щастя та доброту у серці.

Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров'я, військової вдачі та повернення додому з Перемогою!