Порядок денний (ПРОЄКТ) сесії восьмого скликання Нерубайської сільської ради від 22 грудня 2022 року, яка відбудеться о 15 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

Дата: 13.12.2022 17:51

1

Про бюджет Нерубайської сільської територіальної громади на 2023 рік

Доповідач: начальник фінансового управління Нерубайської сільської ради Кривенко Г.С.

2

3

Про передачу коштів між місцевими бюджетами

4

Про втрату чинності рішення сільської ради № 175-VIII від 24 вересня 2021 року «Про затвердження  сільської програми«Соціальний супровід сімей/осіб, якіопинились в складних  життєвих обставинах до 2025 року»

Доповідач: начальник  відділу  соціального захисту населення Управління соціального захисту та охорони здоров'я сільської ради Нерубайської сільської ради Дідора І.А..

5

Про внесення змін до Соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Нерубайської сільської ради №50-VIII від 17.02.2021 р.

6

Про внесення змін та доповнень до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 19 березня 2021 року за №87-VІІІ

Доповідач:   в.о. начальника Відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради Негай С.П.

7

8

Про передачу дизельної електростанції з балансу  Відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області на баланс Комунального підприємства “Комфорт” Нерубайської сільської ради

9

Про затвердження Програми екологічного розвитку Нерубайської сільської ради на 2021-2025 роки в новій редакції

Доповідач: начальник відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради Дімітрашко О.В.

10

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність громадянам,  цільове призначенн яких змінюється з цільового призначення з ведення індивідуального садівництва на для будівництво і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

11

Про надання згоди   розробку  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд ( присадибні ділянки), на території Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області