23 грудня 2022 року проведена нарада щодо організаційних заходів покращення безпекового середовища в навчальних закладах

Дата: 23.12.2022 17:00

23 грудня 2022 року відбулася спільна нарада директорів закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради, представників відділу ЗНС Біляївської територіальної громади ДСНС України в Одеській області, представників національної поліції України, ювенальної превенсії, державної служби з надзвичайних ситуацій, представників соціальної служби Нерубайської сільської ради, головною темою якої було обговорення організаційних заходів покращення безпекового середовища в навчальних закладах.

Заклади загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради стали учасниками пілотного проєкту "Вихователь безпеки, який реалізується  в межах профілактичного проєкту  щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі.

У ході обговорення були надані рекомендації провідними інспекторами Біляївського району ОМТГ ОРУ ГУДСНС України, представниками національної поліції щодо подальшого планування роботи у даному напрямку.

Сподіваємось на плідну роботу та допомогу фахових спеціалістів у створенні безпекового середовища в навчальних закладах нашої громади.

Дякую вихователю безпеки Ліщенку Р.В. за організовану, корисну зустріч націлену на успішну роботу.

Разом до Перемоги!