Спортивна спільнота Нерубайської громади підводе підсумки своїх досягнень та виконання поставлених цілей та завдань

Дата: 26.12.2022 12:06

Фото без описуЗакінчується важкий та буремний 2022 рік і спортивна спільнота Нерубайської громади підводе підсумки своїх досягнень та виконання поставлених цілей та завдань .
23 грудня 2022 року Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі відзначив представників секції з боксу відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради за високі досягнення та якісну  підготовку спортсменів .
Переможці турнірів з боксу: Передістов Володимир, Ганєв Микита, Резніченко Іван та  Свинарчук Микита отримали подяки та цінні подарунки. Дякуємо молодим спортсменам за високу мотивацію та щоденні тренування.🏆🥇🏆 Також дуже приємно, коли захоплення дітей підтримують батьки та допомогають в реалізації мети. За співпрацю з секцією та підтримку спорту в громаді відзначено Ігоря Миколайовича Свинарчука.
🏆🥇Подякою за сумлінну працю та розвиток боксу в громаді нагороджено інструктора з фізичної культури Смірнова Віктора Сергійовича. Саме тренер є флагманом та наставником спортсменів і від його взаємодії з вихованцями залежать результати роботи. Пишаємось нашим колегою та дякуємо за терпіння та організацію підготовки спортсменів в важких умовах воєнного стану.
З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.