Вітаємо переможців ІІІ(ІІ) обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 03.01.2023 17:24

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Квасевич Дар'ю Максимівну, ученицю 8 класу Нерубайського академічного ліцею №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Ярослу Валерію Валеріївну, ученицю 4 класу Нерубайського академічного ліцею №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області.

За значні успіхи в роботі з виховання творчо обдарованої учнівської молоді, підготовку переможців ІІІ(ІІ) (обласного) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика оголошується подяка Кудренко Тетяні Володимирівні, учителю української мови та літератури Нерубайського академічного ліцею №1 та Єфремовій Олені Володимирівні, учителю початкових класів Нерубайського академічного ліцею №1.

Відділ освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради висловлює щиру подяку батькам дітей переможців за виховання та підтримку дітей у напрямку національно-патріотичного виховання.

Так тримати!

До нових досягнень та перемог!