Стартував конкурс "Учитель року - 2023"

Дата: 31.01.2023 13:44

Конкурс проводиться щороку з метою підвищення престижності професії вчителя у суспільстві, виявлення підтримки талановитих учителів.

Цьогоріч Конкурс "Учитель року-2023" проходитиме у чотирьох номінаціях. Учителі початкових класів нашої громади беруть участь у Конкурсі: Сергеєва Олександра Юріївна (Нерубайський академічний ліцей №2), Пастушенко Олена Миколаївна (Нерубайський академічний ліцей №1), Протас Лариса Василівна (Холоднобалківський академічний ліцей №3).

Наші учителі віддані своїй справі, відкриті до нових знань, готові ділитися своїми надбаннями.

Підтримуємо та бажаємо нашим учителям пройти всі конкурсні випробування, презентувати свої творчі досягнення, ефективні інноваційні технології навчання, обмінятися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів початкової освіти та досягти найвищих результатів.

Тримаємо кулачки за наших конкурсантів.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!