Вітаємо перших переможців!

Дата: 08.02.2023 13:00

Триває ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2022/2023 навчального року. Незважаючи на події, що відбуваються сьогодні, наші учні разом із вчителями готуються, працюють, розв’язують цікаві завдання та досягають нових вершин.

Відділ освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради щиро вітає перших переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а саме:

З української мови та літератури – ученицю 8 класу Нерубайського академічного ліцею №1 Квасевич Дар’ю Максимівну, яка отримала диплом ІІ ступеня (вчитель Кудренко Тетяна Володимирівна – нагороджена подякою).

З історії – ученицю 10 класу Нерубайського академічного ліцею №1 Жук Валерію Олександрівну, яка отримала диплом ІІІ ступеня (вчитель Квасевич Олена Іванівна – нагороджена подякою).

Ученицю 11 класу Нерубайського академічного ліцею №2 Щербину Олену Анатоліївну, яка отримала диплом ІІІ ступеня (вчитель Зіброва Наталія Анатоліївна – нагороджена подякою).

З географії – ученицю 11 класу Нерубайського  академічного ліцею №1 Мельник Юлію Олександрівну, яка отримала диплом ІІІ ступеня (вчитель Маркітан Світлана Віл’янівна – нагороджена подякою).

Учениця 8 класу Нерубайської академічного ліцею №1 Квасевич Дар’я Максимівна стала учасником відбірково-тренувальних зборів у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Маємо надію на чергову перемогу учениці нашої громади.

Триває ІІІ обласний тур учнівських олімпіад далі, а ми з нетерпінням чекаємо наступних переможців.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!