Підведено підсумки "Різдвяного шахового турніру"

Дата: 20.02.2023 11:29

Підведено підсумки "Різдвяного шахового турніру" серед вихованців шахової секції громади. В турнірі приймали участь майже 30 учасників в віці від 5 до 16 років . Головним суддею першого шахового турніру стала Марія Богданович (керівник секції). За підсумками змагань нагородили 4 переможців (по 2 в кожній групі) та відзначили подарунками всіх учасників змагань за наполегливість і любов до шахів.

Ще одним приємним сюрпризом для учасників турніру стала зустріч з віце-президентом шахової федерації Одеської області Ігорем Горбуновим та одним з найвидатніших шахових композиторів, гросмейстром, дослідником та істориком з шахів , чемпіоном світу з складання шахових етюдів, письменником Сергієм Ткаченко.

Дякую всім учасникам заходу за теплу атмосферу

З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.