СПОРТИВНА СЕНСАЦІЯ ГРОМАДИ

Дата: 23.02.2023 11:47

Фото без опису20 лютого 2023 року секцію з боксу відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради відвідав Чемпіон світу з боксу Юрій Захарєєв.
Довідка: у листопаді 2021 року Захарєєв переміг на Чемпіонаті світу з боксу в Белграді. 19-річний боксер завоював золоту медаль у ваговій категорії до 71 кг, ставши наймолодшим чемпіоном світу з боксу в історії України. До того наймолодшим чемпіоном був 21-річний Василь Ломаченко.
Під час зустрічі наші спортсмени спілкувались з Чемпіоном, брали автографи, обмінювались подарунками та провели чудову фотосесію.
Відділ молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради щиро дякує за організацію зустрічі родині Ганєвих  та висловлює захоплення дружині Тетяні та самому Юрію Захарєєву. Така підтримка молоді громади для нас є безцінною 💙💛