Переможці акції "Міжнародний день Чорного моря"

Дата: 28.02.2023 13:50

Маємо гарні результати!

Нерубайський академічний ліцей №2 приймав участь у обласній природоохоронній акції, присвяченій Міжнародному дню Чорного моря.

Головним завданням акції було: поширення та поглиблення знань учнівської молоді про Чорне море, про природну спадщину, підвищення рівня екологічної культури в області, організація природоохоронних акцій на узбережжі Чорного моря  та схилах лиманів. Участь у акції приймали  25 648 представників з 188 закладів освіти.

Щиро вітаємо наших  переможців обласної природоохоронної акції «Міжнародний день чорного моря» номінація «Учнівська творча робота»:

ученицю 11 класу Нерубайського академічного ліцею №2  Слобозіян Анастасія нагороджена дипломом за ІІ місце, керівник Данилова Г.О.;

учня 11 класу Нерубайського академічного ліцею № 2 Леськів Андрія нагороджено дипломом за ІІІ місце, керівник Данилова Г.О.;

ученицю 6 класу Нерубайського академічного ліцею №2 Гейко Маргариту нагороджено дипломом за ІІІ місце, керівник Данилова Г.О.;

учня 11 класу Нерубайського академічного ліцею №2 Даріболова Богдана нагороджено грамотою, керівник Данилова Г.О.;

ученицю 11 класу Нерубайського академічного ліцею №2 Гейко Діану нагороджено грамотою, керівник Данилова Г.О..

Педагогічний та учнівський колективи Нерубайського академічного ліцею №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області – учасники акції «Міжнародний день Чорного моря» нагороджені грамотою.

Бажаємо нових успіхів та перемог!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!