"Спорт для всіх"

Дата: 06.03.2023 10:53

3 березня 2023 року відділ молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів зустріч з представниками Одеської обласної організації "Спорт для всіх" - партнерами в реалізації проєкта Президента " Активні парки - локації здорової України ". Під час зустрічі, домовились з директором організації Аллою Василівною Куліковською про спільні фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей та молоді громади.

Дякую керівнику управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Лілії Гапоненко та начальнику відділу освіти Переверзєвій Тетяні Михайлівні за підтримку та участь в зустрічі.

З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.