Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій у 2022/2023 н.р.

Дата: 06.03.2023 15:07

Наш вітальний марафон ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад завершується підсумками Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій у 2022/2023 навчальному році.

Відділ освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради щиро вітає наших переможців з Нерубайського академічного ліцею №1, а саме:

Ганєва Микиту Аркадійовича, учня 10 класу, який був нагороджений дипломом І ступеня;

Щирову Вікторію Костянтинівну,  ученицю 10 класу, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня;

Пастушенко Валерію Іванівну, ученицю 8 класу, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня;

Корнійчук Таїсію В’ячеславівну, ученицю 9 класу, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

За значні успіхи у роботі з виховання творчо обдарованої учнівської молоді та підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад оголошено подяку:

Маруняк Ларисі Василівні, вчителю Нерубайського академічного ліцею №1;

Геращенко Любові Михайлівні, вчителю Нерубайського академічного ліцею №1;

Бухтій Ользі Володимирівні, вчителю Нерубайського академічного ліцею №1.

Ганєв Микита учень 10 класу Нерубайського академічного ліцею №1 буде приймати участь у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій.

Бажаємо Микиті успіхів та перемоги!

Щиро вітаємо та дуже пишаємось нашими переможцями!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!