Зі святом 8 березня!

Дата: 08.03.2023 22:19

З нагоди Міжнародного жіночого дня, хочу висловити всім жінкам, матерям, сестрам, бабусям, колегам та друзям мої найщиріші вітання! 💐💐💐

Ми відзначаємо цей день аби виказати повагу та шану до прекрасної половини людства, вашим досягненням, ролі в суспільстві. Ви заслуговуєте на нашу повну підтримку та визнання. В цей складний для країни час, ви довели, що сильні та незламні, але в той самий час чарівні, ніжні та люблячі, ви завжди поруч, завжди підтримуєте, завжди надихаєте та оберігаєте! Частина з вас вступила до лав ЗСУ, щоб захищати незалежність України, частина – допомогає своєю волонтерською діяльністю, частина - лікує, частина – навчає, хтось захищає економічний фронт. Ви всі неймовірні та варті найкращого! Дякую вам!

В цей день хочу побажати всім вам здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях та міцного здоров'я. Нехай кожна жінка знає, що вона цінна, унікальна та важлива для нас. Будьте щасливими та успішними, здійснюйте свої мрії та досягайте нових вершин! Нехай внутрішня сила та жіноча мудрість допоможуть зберегти оптимізм та віру в майбутнє. Бажаю миру і добробуту у ваших родинах та нашій країні! І найскорішої ПЕРЕМОГИ всім нам!

Щасливого свята!

Нерубайський сільський голова                                                        О.Г.Мишаглі

ВІДЕО ПРИВІТАННЯ