Обласний турнір зі спортивного самбо серед юнаків та дівчат

Дата: 13.03.2023 10:51

Возможно, это изображение 6 человек и люди стоят

🏆🏆🏆11 березня 2023 року проводився обласний турнір зі спортивного самбо серед юнаків та дівчат 2008-2010, 2011-2012, 2013-2014, 2015-2016 року народження, присвячений заснуванню Одеського державного университету внутрішніх справ.

Вихованці секції самбо відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради під керівництвом Черненького Юрія Івановича приймали активну участь у змаганнях і мають наступні здобутки:

- чемпіонами стали🥇🥇🥇🥇🥇:

Дернова Алефтина, Дерновий Єгор, Белим Денис, Сергієнко Андрій, Буграк Андрій;

- срібло вибороли 🥈🥈🥈🥈🥈: Лунгу Євген, Щербина Кіра, Миргородська Анастасія, Деміденко Дмитро, Гібалюк Андрій.

- бронзовими призерами стали🥉🥉🥉🥉🥉🥉 :

Звягін Матвій, Бабелюк Дмитро, Джереджа Костя, Гулько Віталій, Москаленко Дмитро, Макаревська Ангеліна.

- четверті місця посіли💙💙 : Потапов Роман та Гранкін Іван.

Вітаємо тренера та родини наших спортсменів з черговими перемогами! Дякуємо за якісну та результативну підготовку до змагань 👍👍👍Цінуємо ваш внесок в створення позитивного іміджу громади серед представників спортивної спільноти Одеської області.

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, в помещении и текстВозможно, это изображение 7 человек и люди стоятВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 10 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 13 человек и люди стоятВозможно, это изображение 6 человек и люди стоятВозможно, это изображение 9 человек и люди стоятВозможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении