Урок безпеки в Нерубайській громаді. Поведінка під час знаходження вибухонебезпечних предметів, хімічної небезпеки, інструктаж з питань пожежної безпеки

Дата: 17.03.2023 16:13

Безпека в освітньому середовищі є пріоритетним напрямком Нерубайської сільської ради. Тому, 16 березня 2023 року, на базі Нерубайського академічного ліцею №1 для всіх представників навчальних закладів громади та структурних підрозділів Нерубайської сільської ради було організовано зустріч з працівниками Одеського управіння ГУ ДСНС України в Одеській області підполковником служби цивільного захисту Рустамом ШАРБАТОВИМ та провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Євгеном КОНОНЕНКОМ. Проведено лекцію-виступ щодо поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів, хімічної небезпеки, інструктаж з питань пожежної безпеки щодо дотримання правил користування первинних засобів пожежогасіння, правил влаштування та використання бензо- дизель-генераторів.

Першими на таке навчання завітали школярі других класів, які мали змогу відчути себе справжніми юними рятувальниками. Дітям було роздано навчальні матеріали та листівки з правилами протипожежної безпеки та правилами поводження з вибухонебезпечними предметами.

Потім цю естафету прийняли учні 8 – 9 х класів, які уважно слухали, ставили різні запитання та навіть мали змогу особисто потримати вибухонебезпечні предмети.

В завершенні цього навчального дня відбулось практичне відпрацювання користування вогнегасниками. Кожен охочий мав змогу власноруч спробувати гасити пожежу.

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу!

Інформований - значить озброєний!

Разом до ПЕРЕМОГИ!