Привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення із професійним святом!

Дата: 19.03.2023 16:05

Возможно, это изображение 2 человека и люди стоят

Дякую вам, за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу в цей складний воєнний час! Завдяки вашим сильним, працьовитим, золотим рукам галузь ЖКГ розвивається та забезпечує життєдіяльність громади! Бажаю, щоб ваша нелегка і часом невдячна праця була гідно оцінена! Щоб ви чули на свою адресу тільки слова подяки! Щоб у вашій роботі не було несподіванок та неприємностей!

Зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, гарного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, успіхів у виконанні професійних завдань, добробуту вашим родинам.

Миру нам і нашій Україні!

Зі святом!

Голова Нерубайської сільської ради                                                 О.Г.Мишаглі

Возможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 3 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении