Спорт понад усе!

Дата: 20.03.2023 11:48

Зимова першість Біляївської футбольної ліги з футболу 8 на 8 серед юнацьких команд 2010-2012 років народження на підтримку Збройних Сил України почалася 19 листопада 2022 року та закінчилася 19 березня 2023 року.

Всього приймали участь 10 команд представників різних територіальних громад Одеської області.

Команда ФК "Лиман" під керівництвом Ємця С.С. та Демченка В.В., яка почала свою футбольну діяльність на території Нерубайської громади з 01 серпня 2022 року прийняла участь у змаганнях та показала гарні результати.

Для нашої команди ФК "Лиман" це були дебютні змагання, в яких приймали участь дитячо-спортивні школи Одеської області з багаторічним досвідом у подібних змаганнях.

Тож, вітаємо нашу команду ФК "Лиман" з четвертим місцем на сходинці місць серед десяти команд.

Дякуємо керівнику команди Ємцю С.С. та старшому тренеру Демченку В.В. за професійну підготовку дітей нашої громади.

Окрема вдячність батькам, які підтримують бажання дітей займатися футболом.

Наші діти найкращі! За такий короткий шлях змогли отримати гарні навички та перейняти досвіт у свої тренерів.

Віримо у наступні перемоги!