Дата: 20.03.2023 16:52

Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухе

19 березня 2023 року Розпочався "Кубок Одеського району з футболу серед аматорських команд" під егідою ГО "БРФФ", сезону 2023 р. в якому приймає участь "Збірна Нерубайської громади". З рахунком 1:4 виграв ФК "Хаджибей". Господарі поля відмітили високий рівень майстерності Нерубайської команди. Дякуємо всім футболістам за високий бойовий дух та красиву гру💙💛 Головний тренер команди Ігор Зизак; тренер з фізичної підготовки Олександр Цисс.

УВАГА! Відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради оголошує набір в футбольні команди громади! Умови: прописка на території громади (не менше 1 року; с.Холодна Балка, с.Велика Балка, с. Нерубайське, селище Усатове); вік: від 17 років для "U-19" та від 20 років для "Збірної громади"; обов'язкове відвідування тренувань; відсутність досвіду не є перешкодою, будемо розвиватись разом✌️💙💛🥇Телефон для запису та консультацій 098-493-0786 Ігор Зизак ( головний тренер).

З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.

Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят и траваВозможно, это изображение 9 человек, люди стоят, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 5 человек, люди стоят, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 2 человека и трава