Освітній курс Career Hub Pro

Дата: 20.03.2023 17:00

Возможно, это изображение 1 человек и текст

🤝Підсилимо та допоможемо один одному?
Український бізнесе, громадські та волонтерські організації, ми до вас з радісною новиною та взаємовигідною пропозицією від Career Hub

💫27 лютого розпочався освітній курс Career Hub Pro: фриланс для молоді з інвалідністю в межах програми «Мріємо та Діємо». 75 наших студентів та студенток успішно вивчають інструментарій, завдяки якому вони зможуть професійно надавати послуги з копірайтингу, дизайну та відеомонтажу.

Тепер їм потрібна наша з вами підтримка в отриманні свого першого замовлення, яке вони зможуть реалізувати під час практичної частини навчального курсу за підтримки кваліфікованих викладачок та менторок.

💛Як долучитись?
Ви можете допомогти нашим студентам та студенткам, замовивши у них послуги з копірайтингу, дизайну або відеомонтажу. Для цього необхідно просто заповнити форму за посиланням, вказавши, які послуги вас цікавлять — https://bit.ly/3J7xqIt
Ми впевнені, що серед наших студентів та студенток ви зможете знайти собі працівника/цю або підрядника/цю мрії.