Тренування та товариський матч з регбі

Дата: 27.03.2023 11:58

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и трава

26 березня 2023 року доросла команда з Регбі Нерубайське відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провели спільне тренування та товариський матч з професійним клубом Credo 63 (м.Одеса) на спортивному полі "Академії спорту" .

Дякуємо ініціатору зустрічі та наставнику Нерубайської команди з регбі Олександру Циссу за неймовірні емоції 😉, гравцям дитячої команди за підтримку 🏉 та чудовим батькам за смачну каву і чай.

Дуже рекомендуємо подивитись розминку спортсменів, чудову роботу тренера національної збірної України з регбі 7 Федишина Дмитра Олександровича та фрагменти гри 👍🏉👍

Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и траваВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и трава

Возможно, это изображение 11 человек, люди стоят и трава

Возможно, это изображение 8 человек, люди играют в футбол, люди стоят и трава