Підготовка футболістів Нерубайської громади до "Кубку Одеського району з футболу серед аматорських команд" під егідою ГО "БРФФ"

Дата: 27.03.2023 12:01

Возможно, это изображение 10 человек, люди стоят и трава

В неділю 26 березня 2023 року " Збірна Нерубайської громади" мала б зустрітися з командою "Гільдендорф" за календарем "Кубку Одеського району з футболу серед аматорських команд " під егідою ГО "БРФФ", але команда - суперник відмовилась від участі в змаганнях, тому керівники Нерубайської команди прийняли рішення провести тренування і товариський матч серед гравців місцевих команд.

Наступна гра "Збірної Нерубайської громади" має відбутися 2 квітня 2023 на стадіоні в с.Усатове з командою "Олімп".

З повагою відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради .

Возможно, это изображение 6 человек, люди занимаются спортом, люди стоят и траваВозможно, это изображение 9 человек, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 12 человек, люди занимаются спортом, люди стоят и траваВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят, люди занимаются спортом и траваВозможно, это изображение 10 человек, люди стоят и траваВозможно, это изображение 11 человек, люди занимаются спортом, люди стоят и трава