Дата: 28.03.2023 16:32

27 березня 2023 року у перший день весняних канікул з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Нерубайської територіальної громади була проведена зустріч з представниками Громадської організації «Асоціація саперів України».

Керівник напряму навчання населення з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів ЧУТКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ провів інформаційно-просвітницькі бесіди, презентацію з актуальних питань, пов'язаних з мінною безпекою, а також з великим ризиком нещасних випадків серед цивільного населення, особливо дітей та підлітків.

Інформаційні матеріали задля підвищення обізнаності дітей про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, навчання базовим правилам безпечної поведінки у разі їх виявлення допоможуть вчителям нашої громади провести відповідну роботу у кожному класі закладів загальної середньої освіти.

Дякуємо членам ГО «Асоціація саперів України», дякуємо, що у такий складний час не залишаєте нас наодинці.

Знання правил безпечної поведінки людей рятує їх життя.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!