Пряма телефонна лінія 30 та 31 БЕРЕЗЕНЯ 2023 року

Дата: 29.03.2023 17:14

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 30 березня 2023 року   з  13.00 до 17.00 проводить сеанс «Прямої телефонної лінії» на теми:

1. «Як потурбуватися про власну безпеку при виїзді на роботу за кордон»;
  2.  «Процедура притягнення до дисциплінарної відповідальності»;
  3. «Розподіл педагогічного навантаження».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович.

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 31 березня 2023 року   з  10.00 до 16.00 проводить сеанс «Прямої телефонної лінії» на теми:

1. «Законодавство у сфері протидії торгівлі людьми»;
  2. «За що можна позбавити працівника премії»;
  3. «Який орган виправляє записи у трудовій, якщо заклад двічі перейменовано».