Дата: 07.04.2023 15:50

31 березня 2023 року відбулася онлайн-конференція щодо участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Нерубайської територіальної громади у сертифікації 2023.

Вчитель початкових класів Нерубайського академічного ліцею №2 СЕРГЕЄВА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЇВНА, яка успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників у 2022 році та отримала сертифікат підвищення кваліфікації за програмою "Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації - 2023" провела презентацію та ознайомила з етапами проходження сертифікації -2023 підготовки вчителів української мови та літератури, математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на І циклі базової загальної середньої освіти.

У 2022 році успішно пройшли сертифікацію два вчителя Нерубайського академічного ліцею №2 початкових класів - Сергеєва О.Ю. та Карагуця М.І.

Вітаємо наших дорогих вчителів та маємо надію, що у 2023 році цей список поповниться новими вчителями.