7-8 квітня, 79 років тому, звільнено населені пункти Нерубайської громади від нацистських загарбників

Дата: 08.04.2023 10:52

Цими днями, в умовах війни, ми відзначаємо Дні звільнення Нерубайської громади від нацистських загарбників. Наша нація проявила неймовірну мужність та стійкість під час трагічного періоду Другої світової війни, доклавши величезних зусиль для досягнення Перемоги. Однак, наші предки навіть не могли собі уявити, що у наступному столітті нашу країну знову чекає війна, наші міста та села будуть бомбардуватись російськими військами, частина українських земель буде окупована, а над мирним населенням будуть знущатись. Цими днями ми згадуємо та вшановуємо пам'ять не лише полеглих визволителів у Другій світовій війні, а й Героїв сьогодення. Низький уклін та шана! Подвиг наших воїнів буде жити вічно у серцях поколінь!
Віримо в наші Збройні сили України, що хоробро, стійко та мужньо захищають суверенітет України! Віримо в найскорішу Перемога над ворогом! Слава всім, хто боровся з ворогом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто зараз боронить нашу державу!

Слава Україні!