ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2022/2023 навчальному році з української мови та літератури відбувся!

Дата: 12.04.2023 22:04

Вітаємо ученицю 8 класу Нерубайського академічного ліцею №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області КВАСЕВИЧ ДАР'Ю МАКСИМІВНУ, яка увійшла до складу команди Одеської області та достойно представила нашу громаду. Одним із керівників команди Одеської області була вчитель української мови та літератури Нерубайського академічного ліцею №1 заслужений вчитель України Кудренко Тетяна Володимирівна.

Олена Котусенко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України привітала усіх учасників всеукраїнської учнівської олімпіади та побажала натхнення і гарних результатів.

Диплом учасника отримала наша учениця Квасевич Д.М.

Своєю участю в олімпіаді Квасевич Д. засвідчила любов до української мови, що є неоціненним внеском у розбудову української держави.

Бажаємо нашій учениці 8 класу Квасевич Дар'ї повною мірою розкрити свої здібності та продемонструвати здобуті знання у наступному навчальному році.

Вперед до нових цілей та перемог!