Завдяки втручанню інспектора праці працівниці донарахували заробітну плату до рівня мінімальної за весь період її роботи

Дата: 18.04.2023 15:46

РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ

Мешканка Київщини Людмила (ім’я змінено) після звернення до пенсійного фонду та отримання довідки ОК-5 та ОК-7 дізналася, що її роботодавець, фізична особа-підприємець, протягом семи років занижувала їй фактично відпрацьований час та нараховувала заробітну плату у зменшеному розмірі.

Жінка була дуже засмучена, бо такими діями підприємець істотно зменшила їй стаж для пенсії.

Людмила звернулася за роз’ясненням до Центрального міжрегіонального управління Держпраці.

За ініціативи інспектора відбулася спільна зустріч з представниками органів Пенсійного фонду та Державної податкової служби, підприємця та Людмили.

Підприємець визнала свою помилку щодо подання недостовірної звітності, адже розмір доходу становив менше мінімальної заробітної плати.

Далі https://dsp.gov.ua/zavdiaky-vtruchanniu-inspektora.../