Обласна учнівська Спартакіада серед закладів загальної середньої освіти Одещини продовжує свою роботу

Дата: 29.04.2023 12:43

Сьогодні учні нашої громади прийняли участь у зональних змаганнях "Шкіряний м'яч".

Незважаючи на холодну, вітряну погоду змагання з футболу серед чотирьох територіальних громад Одеського району відбулися.

У змаганнях приймали участь команди найкращих учнів Усатівської, Знам'янської, Доброславської та Нерубайської територіальних громад.

Гостинно та дружньо приймали учасників змагань наші сусіди-Усатівський ліцей ім. П.Д.Вернидуба. Гарячий чай, кава, печиво, солодощі зігрівали усіх учасників спланованого заходу. Особлива домашня атмосфера супроводжувала учасників цілий день. Дякуємо, дорогі наші сусіди та колеги.

До складу нашої команди входили учні Нерубайського академічного ліцею 1 та Холоднобалківського академічного ліцею 3.

Велика вдячність тренерам команди Нерубайської територіальної громади-учителю фізичного виховання Нерубайського академічного ліцею 1 Демченку В.В. та Ємцю С.С.

Особливі слова вдячності за організацію та підтримку учнів директорам закладів загальної середньої освіти Зубрицькій С.П. та Ракицькій Н.П.

Дякуємо батькам, бо ви найкращі батьки, які постійно підтримуєте наших дітей.

Вітаємо команду наших найцінніших учнів, яка посіла ДРУГЕ місце у зональних змаганнях "Шкіряний м'яч " обласної учнівської Спартакіади Одещини.

З нетерпінням чекаємо на нові звершення та перемоги!