До уваги мешканців громади! Зустріч зі спеціалістами благодійної організації «Вітрила Дитинства»

Дата: 09.05.2023 10:00

15 травня о 14.00 запрошуємо батьків та дітей до приміщення Холоднобалківського академічного ліцею № 3 (Холодна балка, вул. Шкільна, 15), познайомитись з спеціалістами благодійної організації «Вітрила Дитинства», яка надає допомогу сім’ям з дітьми.
🔸 Під час зустрічі батьки зможуть отримати: інформацію про послуги, які надаються в рамках проєкту підтримки сімей; консультації соціального менеджера, психолога, юриста. А для дітей буде проведений цікавий захід!
До участі запрошуються:
- сім‘ї з дітьми вимушено переміщені,
-сім'ї з дітьми у складних життєвих обставинах;
-сім'ї, які виховують дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
-багатодітні малозабезпечені сім'ї;
-сім'ї з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами;
-одинокі матері, одинокі батьки;
- діти, які втратили батьків, через війну;
-вагітні жінки з числа вимушено переміщених,
🔸 Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" реалізується спільно з Нерубайською сільською радою, за підтримки МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна"