Прямі телефонні лінії на 12 та 15 травня 2023 року

Дата: 11.05.2023 12:54

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:

12 травня 2023 року   з  11.00 до 16.00 на теми:
  1. «Письмова чи усна форма трудового договору»;
  2. «Що означає поняття «психологічна безпека» на робочому місці?»;
  3. «Чи необхідно інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу при спрощеному режимі регулювання?»;

15 травня 2023 року   з  11.00 до 17.00 на теми:

1. «Укладаємо трудовий договір при спрощеному режимі регулювання: чи необхідно

інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу?»;

1. «Право на неповний робочий день або робочий тиждень, зокрема осіб з інвалідністю»;
  2. «Порядок видачі трудової книжки в день звільнення».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович.