Екскурсії до Музею "Нерубайські катакомби"

Дата: 19.05.2023 14:29

Возможно, это изображение 7 человек

18 травня світова громадскість відзначає Міжнародний день музеїв. Пам'ятна дата запроваджена рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв у 1977 році. Цей день є приводом для того, щоб привернути увагу громадськості до музейної діяльності й показати, наскільки ця діяльність важлива для суспільства.

Відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради спільно з відділом культури організував для юних спортсменів громади екскурсії до Музей "Нерубайські катакомби" . Вихованці секцій самбо, регбі та загальної фізичної підготовки разом з батьками отримали можливість познайомитись з історією рідного краю та відвідати відомі підземелля.

Дякуємо за допомогу в організації заходу начальнику відділу освіти управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Тетяні Переверзєвій, директору Холоднобалківського академічного ліцею Ракицькій Надії Павлівні та нашим неймовірним друзям - адміністрації музею Катакомби Нерубайський Меморіальний Музей-комплекс .

З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.

Возможно, это изображение 6 человекВозможно, это изображение 11 человекВозможно, это изображение 1 человекВозможно, это изображение 9 человек и толпаВозможно, это изображение 5 человек и толпаВозможно, это изображение 8 человекВозможно, это изображение 7 человекВозможно, это изображение 9 человекВозможно, это изображение 10 человек и деревоВозможно, это изображение 12 человекВозможно, это изображение 12 человекВозможно, это изображение 10 человек и трава