Вихідні дні команди ФК «Лиман» на футбольному полі Біляївщини!

Дата: 29.05.2023 13:31

21.05.2023 пройшов 5 тур обласних змагань з футболу на підтримку Збройних Сил України. В турнірі приймають участь 22 команди області віком 7-13 років.

Нерубайську громаду представляли діти у 2 вікових групах – це учні наших чотирьох закладів загальної середньої освіти, загалом це 40 дітей з с. Нерубайське, с. Холодна Балка, с. Велика Балка, та селище Усатове.

Наша команда 2010-2013 років народження ФК «Лиман» одержала перемогу з рахунком 2:0, над представниками села Великого Дальника. Команда зараз знаходиться на першій сходинці в турнірній таблиці.

Команда 2013-2015 років народження ФК «Лиман» одержала перемогу з рахунком 4:1, над представниками села Великого Дальника.

Для команди молодшої вікової групи це всього перший досвід участі в такого рівня змаганнях і перша перемога на турнірі.

Дякуємо нашим юним футболістам за їх роботу на тренуваннях та під час гри на футбольному полі.

Хочу виразити слова вдячності тренеру, учителю фізичного виховання Нерубайського академічного ліцею №1 Демченку Вадиму та тренеру Ємцю С.С. за вагомий внесок у розвиток спортивного виховання та підготовку юних спортсменів.

Також, виражаємо вдячність батькам, які підтримують своїх дітей та команду в цілому.

Вітаємо та пишаємось учнями нашої громади.

Далі тільки кращі результати!