Привітання начальника відділу освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Тетяни ПЕРЕВЕРЗЄВОЙ з днем Останнього дзвоника

Дата: 29.05.2023 13:32

Дорогі учні та випускники! Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Бажаю усім нашим випускникам знайти свою життєву дорогу, нехай ваші здобутки у навчанні стануть винагородою за багаторічну кропітку працю, творчість та креативність.

Подальші успіхи залежать від вас, вашої ініціативи, впевненості у своїх силах, наполегливості та прагненні саморозвиватися та йти тільки вперед.

Щира подяка вчителям за самовіддану працю, мудрість, терпіння, любов до наших дітей. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, радості, життєвих сил і натхнення!

Дорогі батьки! Дякую вам за підтримку, допомогу в створенні сприятливих та комфортних умов для наших спільних дітей.

Освіта дітей-наша спільна справа а школа та батьки -наші найкращі друзі, які працюють під єдиним гаслом «Заради кращого майбутнього наших дітей».

Усіх вітаю зі святом, з успішним закінченням навчального року та з новими мріями, планами на майбутнє.

З повагою, Тетяна Переверзєва