Дата: 12.06.2023 23:06

Радіємо за успіхи дітей нашої громади!

У суботу, 03.06.2023 року у місті Одеса відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних, талановитих дітей.

Хореограф спортивної хореографічної студії Black & White Васильєва Олександра підготувала дітей нашої громади, які з великим задоволенням прийняли участь у конкурсі танцювального мистецтва.

І ось, результати: колектив спортивної хореографічної студії Black & White з композицією Вальс,, На хвилі вітру,, нагороджений дипломом ІІ ступеня в номінації змішана категорія (естрадний танець).

Та й наймолодші учасники конкурсу отримали свою першу перемогу з композицією Бджолина вечірка нагороджені дипломом ІІ ступеня у номінації Бейбі (естрадний танець).

Вітаємо наших учасників і сподіваємось на наступні перемоги.

Окрема подяка хореографу, керівнику спортивної хореографічної студії Black & White ВАСИЛЬЄВІЙ ОЛЕКСАНДРІ за майстерність, впевненість та гарну роботу з вихованцями нашої громади.

Ви разом з дітьми робите гарну справу.

З такими дітьми і керівником перемога буде обов'язково!