#олімпійськийдень2023 ЧАСТИНА 2.

Дата: 26.06.2023 10:48

В п'ятницю, 23 червня 2023 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради організував та провів фізкультурно-оздоровчий захід "Олімпійський День" до відзначення Міжнародного Олімпійського дня -2023.

Учасниками заходу стали юні спортсмени секції з регбі та групи загальної фізичної підготовки .

До програми заходу увійшли:

1.Мотиваційна розповідь про " Історію олімпійських ігор";

2."Олімпійська руханка";

3. Біг 60 метрів;

4. Бігові естафети;

5.Показові виступи дитячої команди з "Регбі-7"

6. Вправи на відновлення.

Всім учасникам заходу було запропоновано домашнє завдання - підготувати малюнки з зображенням олімпійських символів. Хлопці та дівчата чудово з ним впорались і разом з керівником секцій та батьками розібрали їх значення. Після теоретичної частини юні спортсмени розбились на команди , які представляли різні країни світу і перейшли до змагань з легкої атлетики. Метою заходу було створення в мініатюрі справжніх олімпійських ігор, щоб учасники відчули атмосферу та всі етапи олімпіади - від змагань до нагородження .

🎉🎉🎉🏆🏆🎉🎉🎉

Дякуємо за ідею та організацію чудового заходу інструктору з фізичної культури Олександру Циссу, нашим дорогим вихованцям та їх неймовірним батькам

Місце проведення заходу: спортивний майданчик біля церкви ( с.Нерубайське).

З повагою начальник відділу молоді та спорту ВІВСЮК Олена