Змагання з пляжного волейболу серед дорослих команд на підтримку збройних сил України "Разом до Перемоги!"

Дата: 28.06.2023 09:49

26 червня 2023 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів змагання з пляжного волейболу серед дорослих команд на підтримку збройних сил України "Разом до Перемоги!" та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

За перемогу в турнірі змагались 8 волейбольних команд, 4 з яких були від збройних сил України. Маємо наступні результати:

- 🏆 перше місце здобула команда "Острівець"🥇;

- друге місце посіла команда "Аматори" 🥈;

- третє місце за командою "Прушки"🥉.

Переможці турніру отримали медалі та грамоти, а військові ще й подарунки від БФ "Вітрила дитинства" - прапор з дитячими рученятами та "жовто-блакитні пташки миру".

Дякуємо всім учасникам заходу за гарний настрій, підтримку один одного, "добрий" гумор та видовищні змагання 👍

Дякуємо адміністрації закладу "Острівець" за гостинність та Нерубайському сільському голові Олегу Мишаглі за всебічну підтримку 👍

Відповідальний за спортивний захід - інструктор з фізичної культури Василь Коваль; суддя турніру - головний спеціаліст відділу Ліщенко Роман.

За спокійний та мирний день дякуємо непереможним воїнам збройних сил України 🩵💛

З повагою начальник відділу молоді та спорту Вівсюк Олена