"Активні парки Нерубайської громади" ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Дата: 03.07.2023 14:15

#активніпарки #здороваукраїна

"Активні парки Нерубайської громади" ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

3 1 липня 2023 року соціальний проект Президента "Активні парки- локації здорової України " в Нерубайській громаді буде реалізовуватись в новому форматі (змінено локацію та координатора проекту).

Тож слідкуйте за анонсами та приєднуйтесь до нової групи https://www.facebook.com/groups/273217158632258/?ref=share 😉✌️

Нагадуємо, що всі заходи проекту є БЕЗОПЛАТНИМИ для учасників, а ціль та завдання полягають в наступному: забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактика захворювань і подолання їх наслідків, популяризація здорового способу життя, виховання загальної фізичної культури мешканців громади.

Запрошуємо приєднатись до проекту всіх охочих мешканців села Холодна Балка😉✌️

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк