#шахи

Дата: 05.07.2023 15:53

#шахи 2 липня 2023 року до шахової секції відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради завітав майстер спорту, заслужений тренер України і перший тренер Василя Іванчука - ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ ШЕПЕЛЕВ. Для юних шахістів громади Ігор Миколайович провів майстер-клас та із задоволенням поспілкувався на різні теми. Для всіх спортсменів важливим є не тільки отримання нових знань та навичок, а й встановлення стійкої мотивації до занять спортом, психологічна підтримка з боку наставників та видатних людей.

Дякуємо за організацію чудового заходу інструктору з фізичної культури Богданович Марії Валентинівні .

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк