Запрошуємо на знайомство з благодійною організацією «Вітрила Дитинства»

Дата: 12.07.2023 11:23

13 липня о 9.30 запрошуємо батьків та дітей познайомитись з благодійною організацією «Вітрила Дитинства», яка надає допомогу сім’ям з дітьми у Нерубайській громаді з лютого 2023 року.

🤝 Зустріч відбудеться за адресою: селище Усатове, вул. Залізничників, 8а (у приміщенні ЖЕКу).

🔸 Під час заходу батьки зможуть отримати: інформацію про послуги, які надаються в рамках проєкту підтримки сімей; консультації соціального менеджера, психолога, юриста. Для дітей психолог організує простір для цікавого спілкування.
До участі запрошуються:
- сім‘ї з дітьми вимушено переміщені,
-сім'ї з дітьми у складних життєвих обставинах;
-сім'ї, які виховують дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
-багатодітні малозабезпечені сім'ї;
-сім'ї з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами;
-одинокі матері, одинокі батьки;
- діти, які втратили батьків, через війну;
-вагітні жінки з числа вимушено переміщених.
За додатковими питання можна звернуиись до соціального менеджера проєкту Світлани Савченко за номером телефону +38 095 814 83 48.

🔸 Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" реалізується спільно з Нерубайською сільською радою, за підтримки МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна"