Зустріч в рамках проєкту «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни"

Дата: 17.07.2023 15:44

13 липня команда фахівців проєкту у Нерубайській громаді: психолог, соціальний менеджер, юрист і соціальний педагог завітали до селища Усатове, зустрілися з сім'ями, які потребують підтримки: 2 сім'ї, в яких діти та батьки з інвалідністю, 1 сім'я, в який мати виховує дитину сама, та 1 сім'я ВПО з Херсонської області з двома дітьми. Складено 4 оцінки потреб сімей, в яких загалом виховується 5 дітей (2 хлопчика, 3 дівчини).

💫 Під час зустрічі відбулося спілкування з батьками та дітьми, знайомство із заходами проєкту, майстер-класами, ррзвивальними заняттями, консультаціями і послугами,які надаються в рамках проєкту підтримки сімей.

🌻 Соціальна менеджерка та юристка проєкту надали індивідуальні консультації батькам.

🌟 З дітьми психологиня проєкту провела цікаві розвивальні заняття. А потім усі разом, діти з батьками, злагоджено виконували практичні дихальні вправи, які наразі дуже важливі у стресових ситуаціях, вчились саморегуляції свого стану, щоб ефективно розслаблятися або діяти, наприклад,під час тривоги.

🤗 Зустріч пройшла дружньо, всі учасники отримали цікавий досвід спілкування та позитивні емоції.

💛💙 Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" реалізується спільно з Нерубайською сільською радою, за підтримки МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна" 🇺🇦