ВІТАЄМО ВСІХ СПОРТИВНИХ ТРЕНЕРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 19.07.2023 11:44

ВІТАЄМО ВСІХ СПОРТИВНИХ ТРЕНЕРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, МИРУ, НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ ТА ЗДОБУТКІВ!🎉🎉🎉

19 липня проводиться День тренера в Україні. Офіційне свято спортивних тренерів. Вперше ідея цього професійного спортивного свята з'явилася в 1999 році у представників Федерації спортивної та художньої гімнастики України. До 2021 року свято відзначалося 30 жовтня. Ці липневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

26 січня 2021 Уряд погодив проект Указу Президента України «Про День тренера». Згодом, 24 червня 2021 року, був підписаний Указ Президента №263/2021, в якому наголошувалося "Установити в Україні професійне свято - День тренера, яке відзначати щороку 19 липня." Чому саме 19 липня? Цього дня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх як незалежна держава та самостійна команда.