Готуємось до нового 2023-2024 навчального року!

Дата: 24.07.2023 14:26

20 липня 2023 року педагогічні працівники та медичні сестри закладів освіти Нерубайської територіальної громади завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації за навчальною програмою "Безпечне освітнє середовище: теоретичні та практичні аспекти надання домедичної допомоги" на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Курси спрямовані на виконання норм Концепції безпеки закладів освіти, прийнятої Кабінетом Міністрів України 7 квітня 2023 року №301-р, щодо підвищення кваліфікації та підготовки педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти з безпекових питань, зокрема з питань надання першої домедичної допомоги, яка є однією із складових безпечного освітнього середовища закладу освіти.

У концепції визначено, що формування компетентностей безпеки в учасників освітнього процесу можливо забезпечити шляхом впровадження обов'язкового у 2023 році підвищення кваліфікації, рівня обізнаності та підготовки педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти з безпекових питань, в тому числі формування у працівників закладів освіти навичок надання домедичної допомоги.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Нерубайської сільської ради на курсах працювали за робочим навчальним планом, до якого входили питання алгоритму MARCHE, техніки накладання пов'язок - десмургія, надання домедичної допомоги при травмах, опіках, обмороженнях.

Дякуємо викладачам та слухачам курсів за плідну працю.

Все буде Україна!