Що встигли зробити за липень в рамках проєкту «Надання соціально-психологічної підтримки сімей з дітьми вразливих категорій в період війни»

Дата: 08.08.2023 17:24

Кожний з нас поспішає насолодитися літечком сповна!☀️ Бажаємо поділитися літнім настроєм і з вами🤗. Наші надихаючі заняття🎤💃🔥,зустрічі 🤝та виїзди👭 цим майже промайнувшим літом,залишаться у спогадах! І не дивно, що напрочуд швидко промайнув вже другий його місяць. 🫣

Але для команди проєкту в Нерубайській громаді липень був продуктивним та насиченим, відпочивати було ніколи 🤗!

🏆 Що встигли зробити?

✅ всього різними видами послуг охоплено 95 сімей:

❣️ 8 сімей отримали набори базових ліків.
❣️23 родини отримали допомогу від партнерів у вигляді дитячих підгузків та засобів гігієни.
❣️ 21 сім’я отримала сертифікати на придбання товарів у мережі магазинів «АТБ».

💌 Проведено 18 індивідуальних психологічних консультацій та 16 групових заходів для дітей та батьків:

❣️ 4 психологічних заняття для дітей 3-5років;
❣️ 4 психологічних заняття для дітей 6-11 років;
❣️4 психологічних заняття для дітей 12-18 років;
❣️ 1 спільне розвиваюче заняття для дітей та батьків;
❣️3 заняття для батьків.

💙 Задоволено потребу 13 сімей в отриманні 32 юридичних консультацій.

🧩Проведено 17 групових занять для дітей у просторі проєкту:
🎤 7 майстер-класів з вокалу для дітей;
💃 6 майстер-класів з хореографії;
🎈3 майстер-класа з аеродизайну з повітряних куль;
💌 майстер-клас з оригамі;
🤝організовано виїзд спеціалістів для зустрічей з сім'ями с.Усатове, відвідування двох сімей на дому.

🌟Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сімей з дітьми вразливих категорій в період війни», який реалізує БФ «Вітрила Дитинства»⛵️ за підтримки МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» у співпраці з Нерубайською сільською радою.