Порядок денний (ПРОЄКТ) позачергової сесії восьмого скликання Нерубайської сільської ради від 18 серпня 2023 року, яка відбудеться о 16.00 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

Дата: 09.08.2023 11:16

1

2

Про внесення змін до рішення Нерубайської сільської ради від 21 лютого 2021 року №286-VІІІ «Про безоплатне прийняття ноутбуків зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області освіт у комунальну власність Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області»

3

Про внесення змін до штатного розпису НЕРУБАЙСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1 НЕРУБАЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4

Про комплексну Програму підтримки військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період, учасників операцій об’єднаних сил, членам їх сімей та добровольців на 2023-2026 роки

Доповідач:начальник відділу надання соціальних послуг Ніколаєнко О.М

5

Доповідач: начальник відділу культури Дідур О.В.

6

Про утворення Молодіжної ради при Нерубайській сільській раді Одеського району Одеської області

Доповідач:начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, культури.молоді,спорту та туризму Олена ВІВСЮК

7

Про передачу автомобілю RENAULT DUSTER в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству Усатівської сільської ради «Усатівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

8

9

Про затвердження Програми надання фінансової підтримки для матеріально-технічного забезпечення 32-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України (в/ч А1325) на 2023 рік

10

Про  безоплатну передчу у власність  АТ “ДТЕК Одеські електромережі” комплектної трансформаторної підстанції №686, розташованої на території Нерубайської об'єднаної територіальної громади

Доповідач:завідуюча сектора юридичного забезпечення  Відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради Бучак О.В.

11

Про  затвердження Стратегії розвитку Нерубайського академічного ліце. №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області (Презентація додатку  Перспективний план впровадження Стратегії розвитку).

Доповідач: голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, туризму, молоді та спорту Зубрицька С.П.

12

Про надання дозволу Управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області (44038714) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0, 0 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: Одеська область Одеський район с. Алтестове вул. Лиманна, 32 б.

Доповідач: начальник відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради Дімітрашко О.В.

13

Про надання згоди на  продовження терміну дії паспортів привя'зки та договорів встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення  тимчасових споруд на території Нерубайської сільської ради

14

Про  надання пільги Квартирно-експлуатаційному відділу м. Одеси командування сил логістики Збройних Сил України на сплату  земельного податку на землі 2023-2024 років, що знаходяться в оперативному управлінні Міністерства оборони України в особі  Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеси командування сил логістики Збройних Сил України

15

Про звільнення  Дерюгіна Ігоря Володимировича від орендної плати земельної ділянки загальною площею 1.991 га за адресою : Одеська область, Одеський район, селище Усатове, вл. Залізничників, 19-а

16

Про надання згоди   розробку  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд ( присадибні ділянки), на території Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області

17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

18

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для  ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва

19

20

Про передачу в оренду гр. Гурському Володимиру Вікторовичу та гр. Стояновій Анастасії Олександрівні терміном на 5 років земельну ділянку кадастровий номер 5121084200:02:001:0414 за адресою: Одеська область Одеський район Нерубайська сільська ,комплекс будівель і споруд№1,буд 20 площею 0,5000 га цільове призначення 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення. Категорія земель- землі сільськогосподарського призначення. Вид використання – для ведення виробничої діяльності. Форма власності – комунальна власність

21

Про надання дозволу АТ “ДТЕК Одеські Електромережі» (00131713) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0032 га, в довгострокову оренду терміном 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії за адресою: Одеська область Одеський район с. Нерубайське вул. Пастера.

22

Про затвердження звіту про виконання бюджету Нерубайської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року

Доповідач: начальник фінансового управління Нерубайської сільської ради Кривенко Г.С

23