Зустріч в рамках проєкту «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" у Великобалківському сільському клубі

Дата: 18.08.2023 14:32

⭐️ 17 серпня команда фахівців проєкту БФ «Вітрила дитинства» у Нерубайській громаді: психолог, соціальний менеджер, юрист і соціальний педагог, завітали до Великобалківського сільського клубу, де зустрілися з сім'ями, які потребують підтримки: 1 сім'я багатодітна, 1 сім'я, в який дитина з інвалідністю, 1 сім’я, в який батьки з інвалідністю, 2 сім’ї, які переїхали з Херсону.

📝 Складено 5 оцінок потреб сімей, в яких загалом виховується 10 дітей (2 хлопчиків, 8 дівчат).

💫 Під час зустрічі відбулося спілкування з батьками та дітьми, знайомство із заходами проєкту, майстер-класами, розвивальними заняттями, консультаціями і послугами, які надаються в рамках проєкту підтримки сімей.

🌻 Соціальна менеджерка, психологиня, юристка надали індивідуальні консультації батькам за їх запитами.

🌟 З дітьми та батьками психологиня проєкту спілкувалася у групі та надала індивідуальні консультації.

🤗 Зустріч пройшла дружньо, всі учасники отримали цікавий досвід спілкування та позитивні емоції.

💛💙 Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни" реалізується БФ «Вітрила дитинства»спільно з Нерубайською сільської сільською радою, за підтримки МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна" 🇺🇦