Відкритий турнір з мініфутболу серед дорослих команд до Дня села Нерубайське та з нагоди відзначення Дня Незалежності

Дата: 21.08.2023 15:06

19 серпня 2023 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів відкритий турнір з мініфутболу серед дорослих команд до Дня села Нерубайське та з нагоди відзначення Дня Незалежності. У зв'язку з сумною новиною про загибель Дмитра Головчинського (про загибель якого стало відомо напередодні), всі учасники змагань підтримали пропозицію Нерубайського сільського голови Олега Мишаглі присвятити турнір пам'яті загиблого товариша. Дмитро любив футбол, був активним гравцем в складі різних команд та надійним партнером на полі... Співчуваємо рідним та знайомим... Вічна пам'ять герою...

⚽⚽⚽⚽

В турнірі прийняли участь 9 команд ( віком 17+): 3 команди військових ; 4 команди с.Нерубайське, команда с.Холодна Балка та села Дачне. За підсумками змагань маємо наступні результати:

- 1 місце здобула команда "Морпіхи" ( с.Нерубайське) 🥇🏆;

- 2 місце виборола команда "Катран"🥈⚽ (с.Нерубайське);

-3 місце посіла команда "Легенди" 🥉⚽ ( с.Нерубайське).

В номінації "Кращий воротар" турніру переміг Роман Лукомський 🩵💛;

"Кращим бомбардиром" став Дмитро Олейник 🩵💛; " Кращий гравець" - Володимир Дицул 🩵💛.

Дякуємо всім учасникам змагань за активність, високий рівень гри та дружню атмосферу 👍⚽👍

Головний суддя турніру: Зизак Ігор Васильович; суддя Цисс Олександр Олександрович; ведучий - Коваль Васильович; тренер команди "Фаворит" ( с.Холодна Балка) Черненький Юрій Іванович.

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.