Дата: 01.09.2023 15:57

30 серпня 2023 року відбулася Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Нерубайської сільської ради.

Запрошені гості -Любов Задорожна ректор комунального закладу вищої освіти "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", Марина Малік начальник управління Державної служби якості в Одеській області привітали присутніх, підвели підсумки минулого навчального року та означили основні завдання на 2023-2024 навчальний рік.

Любов Задрожна вручила грамоти від начальника Департаменту освіти і науки Одеської обласної адміністрації Олександра Лончака учням переможцям обласних олімпіад. Наші дорогі сусіди-Тетяна Іващенко начальник відділу освіти Усатівської сільської ради та Анна Головко начальник Управління освіти, культури та сім'ї Дачненської сільської ради з радістю розділили з нами свято.

Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі вручив грамоти, подяки та подарунки найкращим, обдарованим учням нашої громади. Учням, які зайняли призові місця на Всеукраїнських, Міжнародних олімпіадах та конкурсах.

Хочу подякувати усім педагогічним працівникам закладів освіти, які в складний період нашого життя надихали і мотивували учнів до самореалізації, навчання, налагоджували стосунки з учасниками освітнього процесу, мобілізували сили, можливості уміння для успішного завершення минулого навчального року.

Шановні вчителі, продовжуємо працювати в нашій країні і на благо нашої країни!