Клас безпеки у Холоднобалківському академічному ліцеї відкрито!

Дата: 11.09.2023 13:47

07 вересня 2023 року відкрився клас безпеки Холоднобалківському академічному ліцеї.

На заході були присутні Нерубайський сільський голова Мишаглі Олег Григорович, начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Біляївській ТГ Одеського району Одеської області районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Шарбатов Рустам Візирович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Біляївській ТГ Одеського району Одеської області районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Кононенко Євген Ігорович, адміністрація закладу освіти, педагогічні працівники та батьки.

Клас безпеки – це Всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання медичної допомоги.

Під час першого уроку підполковник служби цивільного захисту Рустам Шарбатов нагадав учням правила пожежної безпеки, розповів про потенційну загрозу підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, нагадав про порядок дій при оповіщенні сигналу "Повітряна тривога" та інших надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки для всіх учасників освітнього процесу дозволить забезпечити освітній процес та постійну активну взаємодію усіх його учасників.