ОБЛАСНІ СПОРТИВНІ ІГРИ

Дата: 12.09.2023 16:00

09 вересня 2023 року жіноча волейбольна команда з пляжного волейболу відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради взяла участь в фінальних змаганнях обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України серед територіальних громад Одеської області.

У фінальній частині прийняли участь 16 жіночих команд, а всього у попередніх етапах - 28 жіночих команд з пляжного волейболу сільських та селищних громад.

За результатами проведених ігор Нерубайські спортсменки посіли 6 місце поступившись більш досвідченим командам. Склад команди : Гурська Ірина, Кічук Єлизавета , Янкевич Дар'я; тренер Коваль Василь, офіційний представник команди на змаганнях Ліщенко Роман. Пишаємось досягненнями наших неймовірних дівчат та віримо в майбутні перемоги!

З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.